zhodnocení

Tímto jsme zakončili podzimní část krajského přeboru kde jsme sehráli  8 kol po dvou zápasech celkově kluci odehráli za podzim v krajském přeboru 1280 minut při celkovém skoré 814:45. Celkově se nám hra dařila až na nějaké výjimky, byli jsme lepší na balónu a ve hře jeden na jednoho a i kombinace už byla někdy na dobré úrovni, hra brankářů se nám pomalu začíná dostávat tam, kam by jsme chtěli, u všech hráčů byl vidět výkonnostní progres, u někoho menší u někoho větší ,celkově kluci ukázali, že je to super parta kluků a pomáhají si navzájem jak v kabině, tak i na hřišti. Toto platí i o rodičích, kde nám to až na malé výjimky  J funguje také. Dále se nám podařilo postoupit z předkola a kvalifikace na finálový turnaj Ondrášovky, který nás čeká v červnu. Vyhráli jsme turnaj Rampušák Cup, postavili jsme dva mančafty na domácí turnaj AUTO SAS CUP, absolvovali jsme soustřední v domácích podmínkách, zavítali na turnaj do Českého Brodu a mnoho dalších věcí. Tímto bych chtěl na závěr poděkovat Všem klukům i těm, kteří tentokrát zůstali doma. Kluci, tato půl sezóna byla naprosto fantastická a velmi podařená, je potřeba neusnout na vavřínech a do příští sezóny se připravit ještě lépe, příští sezónu nás čeká mnoho nových věcí, které se budeme postupně učit, hodně zápasů a hodně novinek ohledně zápasů s jinými soupeři na jiných hřištích – pro rodiče delší výjezdy J nechte se překvapit. Některé hráče čekají ještě okresní výběry, kdy se teď nově skládá ročník 2009, kde jsou naplánovány 3 turnaje v hale s okresy Náchod, Trutnov, Jičín, Hradec Králové. Nás odteď čeká zimní halová sezóna, kde absolvujeme zase několik turnajů a je potřeba znovu se dobře na tyto akce připravit. Rodiče čeká ještě rozlučka s podzimní sezónou, místo a datum bude včas upřesněno.