30.08.2020 Solnice

V neděli 30.08.2020 jsme odehráli první kolo KP mladších žáků na domácím hřišti . Hrálo se v rozestavení 7+1 2x20 minut .

Sestava : Hlavsa , Plocek , Šťovíček , Gavula , Uhlíř, Štěpán , Trnka , Balucha , Fajstauer , Malý , Gajda

SK Solnice – FC Spartak Rychnov  11:0   Branky : Balucha 4x , Cvejn 3x , Plocek 2x, Štěpán , Uhlíř

SK Solnice – FK Kostelec                  16:1   Branky : Cvejn  4x , Balucha 3x , Uhlíř 2x , Štěpán 2x, Šťovíček , Gavula , Plocek , Malý, Gajda

V dnešních zápasech jsme byli ve všech činnostech lepší , bohužel naše střelecká produktivita není stále taková jakou bychom si představovali . V zápasech bylo vidět že se s velkým hřištěm sžíváme a nebyli jsme schopni využít celou šířku hřiště. V zápasech byli k vidění i pěkné fotbalové momenty kdy jsme se průnikovými přihrávkami byli schopni dostat no několika samostatných úniků . Kluci zaslouží pochvalu za dobrý vstup do krajského přeboru .