01.04.2018 Pardubice

V neděli 01.04.2018 jsme sehráli další přátelské utkání, tentokrát s týmem FK Pardubice na umělé trávě v Ohrazenicích. Hráno 4x20 minut bez výsledku v rozestavení 5+1.

Sestava: Hlavsa Štěpán, David Oberreiter, Horák Marek, Malý Jiří, Fajstauer Jáchym, Strnad Sebastian, Kodytek Jan, Uhlíř Vojtěch, Kunc Petr

SK Solnice – FK Pardubice

Branky: Horák 4x, Malý 2x, Uhlíř, Strnad

Střely: 25-38

Utkání mělo oboustranně velmi dobré tempo, bohužel z naší strany pouze do nějaké 40. minuty, bohužel vlivem onemocnění a jarních prázdnin jsme nebyli kompletní a bylo vidět, že kluci toho od půlky zápasu mají plné zuby jelikož jsme měli pouze 3 hráče na střídání. Tento zápas nám ukázal, že musíme pracovat více a rychleji s míčem a začít využívat volného prostoru na hřišti, to se nám bohužel vůbec nedařilo, ale i tak klukům děkuji za předvedenou hru ve velké zimě a silném větru a velká pochvala pro Máru Horáka, který táhnul ostatní kluky na hřišti svým pohybem a prací s míčem.

Děkuji rodičům za dopravu na zápas a setrvaní hodinu a půl ve větrném aprílovém počasí.

Miloš Gajda – trenér