02.02.2019 FK Náchod

V sobotu 02.02.2019 jsme odehráli přátelský zápas s FK Náchod hráli jsme 3x20 minut v rozestavení 5+1 a 1x20 minut v rozestavení 6+1

Sestava : Oberreiter David, Hlavsa Štěpán , Trnka Tomáš , Gavula Lukáš ,Kunc Petr , Langr Adam , Fajstauer Jáchym , Rýdl Jaroslav , Brož Sebastian,

SK  Solnice – FK Náchod  hráno bez celkových výsledků

Střelci: Langr 4x, Gavula 3x, Kunc 3x, Rýdl

Za jarního počasí jsme na umělé trávě odehráli velkou porci minut a hrál se velmi svižný fotbal z obou dvou stran kdy nechyběli osobní souboje přechody 1v1 ale byli k vidění i pohledné  kombinace ale bohužel jsme nebyli tak kvalitní ve finální a před finální fázi kde na těchto aspektech musíme zapracovat abychom si vypracovali více brankových příležitostí k zakončení. Poprvé jsme si zkusili i rozestavení 6+1 které jsme hráli úplně poprvé a s tím to rozestavení se již začneme potkávat stále ve více zápasech . Klukům patří pochvala za sobotní předvedenou hru a rodičům za dopravu na povzbuzování při zápase.