Albrechtice 22.05.2016

Na 6. kolo okresního přeboru mladších přípravek jsme opět vyrazili do Albrechtic...

V prvním utkání náš čekal soupeř z Českého Meziříčí, hned od začátku bylo vidět, že kluci nastoupili s chutí a „naplno“, všichni makali a v poločase za stavu 0:5 v náš prospěch bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. V průběhu zápasu bylo vidět i několik akcí, ve kterých kluci ukázali, co se během tréninku naučili, konečný stav 1:10, borci, k tomuto zápasu není co dodat, za nasazení hned od začátku VELKÁ pochvala.

Ve druhém utkání jsme se střetli s fyzicky urostlejšími soupeři z Rokytnice, první poločas se změnil v bramboračku, ve které jsme nebyli schopni se individuálně ani přihrávkami prosadit, nasazení polevilo a po 2 individuálních chybách (zataženém míči ze strany před svoji branku a nedůrazu při bránění před svojí brankou) jsme zaslouženě prohrávali 2:1, dokonce se stávalo, že někteří hráči nevědí, jestli v určitých chvílích mají bránit nebo útočit. Proběhla poločasová rozprava, na čem je nutné přitlačit a kluci si uvědomili, že pokud nezaberou, pojedou domů s prohrou. Druhý poločas nastoupilo na hřiště úplně jiné mužstvo, povedenou rychlou střelou jsme vyrovnali a kluci dostali klid na svoje kopačky, po odmakaném druhém poločase se šlo do kabin s obratem na 2:4 v náš prospěch.

V posledním zápase jsme se utkali s domácím mužstvem Albrechtic. Vypracovanými akcemi jsme hru plně ovládli a do kabin se šlo po zasloužené výhře 0:7.

Sestava: Hlavsa, Gajda, Petera, Pišl, Plocek, Štěpán, Šťovíček

Č. Meziříčí x Solnice   1:10   branky: Gajda 3x, Petera, Plocek 3x, Šťovíček 3x

Rokytnice x Solnice     2:4    branky: Gajda, Štěpán 2x, Šťovíček

Albrechtice x Solnice  0:7    branky: Gajda 2x, Petera 2x, Štěpán 3x

Rodičům děkuji za dopravu na turnaj a fandění při zápasech.