Doudleby nad Orlicí 04.06.2016

Sestava : Jan Zelinka - Tadeáš Červinka, Jakub Petera, Dan Zimmer,Adam Jenček, Jakub Pišl, David Matuška, Lukáš Matuška.

Za pěkného počasí jsme odehráli závěrečný turnaj kategorie mladších přípravek. Ve skupině jsme se postupně utkali s následujícími soupeři :

Solnice - Sokol Kostelecká Lhota 9 : 6 - velmi vyrovnaný zápas, který rozhodl 8 brankami Tadeáš Červinka. Našemu týmu chvíli trvalo než se zbavil počáteční nervozity a až ke konci zápasu jsme předváděli odpovídající výkon bez strachu a nervozity.

Solnice - FC Rokytnice 3 : 1 - v tomto zápase jsme již od začátku hráli bez bázně a hany a předvedli asi nejlepší výkon na turnaji, všichni bojovali jako lvi a s přehledem jsme dokázali porazit staršího soupeře. O góly se opět postaral Tadeáš Červinka.

Solnice - Doudleby B 5-0 třetí zápas ve skupině byl z naši strany hrou kočky s myší, všichni hráči se dokázali proti stejně starému soupeři prosadit a místy snesla naše hra to nejpřísnější měřítko. V listině střelců doplnili Tadeáše také Adam Jenček a Kuba Petera. Tímto vítězstvím jsme zakončili základní skupinu bez ztráty bodu a těšili jsme se na semifinále.

semifinále Solnice - SK České Meziříčí 4 : 3 do tohoto zápasu jsme vstoupili po delší přestávce jako spící princezny a než jsme se rozkoukali prohrávali jsme 3 : 0 !  Tým však prokázal svoji sílu a nevzdal zdánlivě ztracený zápas, Honza Zelinka chytil několik šancí, všichni hráči zlepšili pohyb, přidali bojovnost a pomohli tak Tadeášovi  4 góly otočit výsledek. Toto vítězství nás posunulo do finále!

finále Solnice - Doudleby 2 : 6 - ve finále nám naprosto regulérně došly síly, dobře hrající soupeř nám nedal šanci a zaslouženě vyhrál.

Tadeáš Červinka pak byl na závěrečném ceremoniálu oceněn nejen za své střelecké schopnosti ,ale dokázal zvítězit i v jedné z dovednostních disciplín. Děkuji Tadeášovi za skvělé výkony nejen na tomto turnaji a za celý realizační tým SK Solnice mu přeji hodně úspěchů v jeho další fotbalové kariéře. Velké poděkování pak patří všem hráčům, kteří se zúčastnili tohoto turnaje, všichni odmakali turnaj naplno a jsem rád, že jsem mohl koučovat tak skvělý tým!

M.Kadavý