16.02.2019 Rokytnice

V sobotu 16.02.2018  jsme odehráli další halový turnaj v Rokytnici v Orlických horách .Hrálo se 1x12 minut v rozestavení 4+1 každý s každým.

Hlavsa, Štěpán,Trnka, Gavula, Horák, Bolehovský, Koráb, Kunc

SK Solnice – 1FC Žamberk                   5:0 Branky: Gavula 2x, Bolehovský 2x, Štěpán

SK Solnice –  FC Jiskra 2008 A            5:0 Branky: Trnka 3x, Horák, Štěpán

SK Solnice –  Kostelecká Lhota            7:1 Branky: Bolehovský 2x, Gavula 2x, Horák, Štěpán, Trnka

SK Solnice – FC Jiskra 2008 B            15:0 Branky: Horák 3x ,Gavula 3x, Štěpán 3x, Koráb 2x, Kunc 2x, Bolehovský, Trnka

SK Solnice – Union Rokytnice               9:0 Branky: Horák 3x, Gavula 2x, Bolehovský 2x, Štěpán, Kunc

SK Solnice – SK Dobruška                    1:4 Branky: Kunc

SK Solnice – FC Rychnov                     2:1 Branky: Horák, Štěpán

Dnešní turnaj měl dvě fáze kdy prvních pět zápasů jsme si na hřišti z hlediska soupeřů dělali co jsme chtěli, byli jsme ve všech herních činnostech jednoznačně lepší a bohužel prvních pět zápasů klukům vůbec nic z hlediska fotbalového růstu nedalo. Pak následovala dlouhá hodinová pauza a zápas o první místo v turnaji s Dobruškou, která stejně jako my do té doby neztratila ani bod, do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a v prvních dvou minutách jsme po dvou stoprocentních šancích mohli vést 2:0, ale bohužel platilo pravidlo nedáš dostaneš kdy jsme z protiútoku inkasovali jako první, po inkasované brance jsme znovu začali soupeře mačkat a zaslouženě jsme vyrovnali, ale bohužel to bylo z naší strany v tomto zápase vše, chyběl nám pohyb, prohrávali jsme osobní souboje a celkově jsme působili ospale a tím se soupeř dostával do přečíslení a zaslouženě v tomto zápase zvítězil. Pak následovala zase hodinová pauza a utkání od druhé místo s Rychnovem kde jsme si již vzali ponaučení z předchozího zápasu a od první minuty jsme soupeře mačkali a i když tomu výsledek tak neodpovídá v tomto zápase jsme byli lepším týmem.

Kluci vybojovali druhé místo a hráč našeho týmu Lukáš Gavula byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje. Rodičům děkuji za dopravu a podporu v hledišti.