16.10.2019 kvalifikace Ondrášovka CUP

Ve středu 16.10.2019 jsme odehráli závěrečnou závěrečnou kvalifikaci v Hradci Králové finálový turnaj Ondrášovka CUP U11 hrálo se v rozestavení 5+1,  1x20 minut . Hrálo se o dvě přímá postupová místa a dále o 7 postupových míst ze třetích míst  ve skupinách

Sestava : Oberreiter, Plocek , Gavula , Štěpán , Šťovíček ,Cvejn , Trnka , Uhlíř , Kunc , Gajda

SK Solnice - FC Hradec Králové     4:3  Branky:  Gavula , Plocek , Štěpán , Gajda

SK Solnice - MFK Chrudim              7:2  Branky : Štovíček 2x, Cvejn 2x, Plocek 2x, Kunc

SK Solnice - FK Choceň                    4:1  Branky: Štěpán 3x , Šťovíček

SK Solnice - MFK Trutnov               3:1  Branky: Šťovíček 2x, Cvejn

SK Solnice - RMSK Cidlina               3:3  Branky : Cvejn 2x, Plocek

SK Solnice - AC Sparta Praha         1:5  Branky : Štěpán

SK Solnice - FK Mladá Boleslav     7:4  Branky : Štěpán 2x, Cvejn 2x, Plocek 2x , Šťovíček

Hrálo se na umělé trávě Malšovického stadionu za stálého celodenního drobného mrholení. Kluky čekalo celkem 7 zápasů s velmi kvalitními celky. Vstup do prvního zápasu nám vyšel na jedničku, během chvíle jsme vedli 3:0 a kluci si mysleli, že už se nemůže nice stát ale opak byl pravdou, během 3 minut soupeř z Hradce Králové srovnal na 3:3 a začínalo se znovu, velká škoda, ale nakonec přeci jen po gólu Šimona Štěpána a obětavém zákroku našeho  obránce v poslední minutě zápasu si nakonec připisujeme velmi důležité 3 body do tabulky. V druhém zápase s Chrudimí  jsme nemohli dlouho naši převahu vyjádřit gólově, ale nakonec se to přeci jen povedlo a  zaslouženě jsme v tomto zápase zvítězili .V třetím zápase nastupujeme proti velmi kvalitnímu týmu z Chocně, který nás v 2 předkole porazil, takže kluci mají o motivaci postaráno, po opatrném začátku inkasujeme první gól v 7 minutě, ale kluci  se dále soustředí na hru a zaslouženě vyrovnávají a poté jdeme do vedení a tento stav je i po 20 minutách hry. V dalším kole nás čeká tým z Trutnova kde se rychle ujímáme vedení a celý zápas máme po kontrolu a zaslouženě vítězíme, po 20 minutové pauze jdeme zase na hřiště kde nás čeká RMSK Cidlina, bohužel tento zápas nám ukázal jak dokáže být fotbal krutý kdy se soupeř dostal na dostřel k naší brance a bohužel každá jeho střela skončila v naší síti , my jsme byli aktivnější měli jsme více míč na svých kopačkách, ale bohužel fotbal se hraje na góly a my jsme bohužel ani přes 100% vyložené šance, a že jsme jim měli v tomto zápase opravdu hodně, jsme nedali více gólů než soupeř, proto jsme si z tohoto zápasu odnesli pouze 1 bod poté nás čekal soupeř zvučného jména i herní kvality ,vstup do zápasu nám nevyšel a hned z prvního útoku prohráváme , vzápětí vyrovnáváme na 1:1 a poté se odehrává vyrovnaný boj, akorát s tím rozdílem, že hráči z Letné jsou schopni svoje šance proměnit a my bohužel ne a přichází první prohra , v posledním zápase na nás čeká další ligový tým z města automobilu a do tohoto zápasu vstupujeme velmi aktivně a jsme všude první chceme prostě vyhrát a zaslouženě vedeme velkým brankovým rozdílem, pak zbytečně necháme soupeře vrátit se do hry a zase musíme zapnou na plné obrátky a po závěrečném hvizdu bereme poslední tři body a je to jasné, dostali jsme se na hlavní turnaj mezí 24 nejlepších týmů  v ČR ročníku 2009. Celkové druhé místo nám zaručuje přímý postup. Museli jsme ujít dlouhou cestu přes dvě kvalifikační předkola a hlavní kvalifikaci kde jsme celkem sehráli  17 zápasů, ale klukům se to podařilo a zaslouženě si vybojovali účast na hlavním turnaji. Kluci velká pochvala  pro Vás !!! Rodičům děkuji za dopravy a povzbuzovaní během kvalifikací i Vám patří velké díky bez Vás by to taky nešlo.

fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/Ondrasovka_treti_predkolo_HK/