06.01.2018 Slavia Hradec Králové

V sobotu 06.01.2018 jsme odstartovali další náš společný fotbalový rok turnajem v hradecké hale na Slavii. Hrálo se systémem každý s každým 1x16 minut

Sestava :Oberreiter David , Zimmer Daniel , Kunc Petr , Fajstauer Jáchym , Trnka Tomáš , Gavula Lukáš , Malý Jiří

SK Solnice - Lhota pod Libčany              9-0  Branky: Gavula 4x,Zimmer 2x,Malý ,Fajstauer,Kunc

SK Solnice - Malšova Lhota                     7-0  Branky :Gavula 2x, Trnka 2x , Kunc 2x, Malý

SK Solnice- FC Slavia Hradec                   9-0  Branky : Kunc 3x,Trnka 2x, Gavula 2x, Zimmer 2x

SK Solnice –TJ Červený Kostelec          4-2   Branky : Gavula 3x , Fajstauer

Do prvního zápasu jsme vstupovali po prvním tréninku v roce 2018 a plni očekávání jak si s tím kluci poradí. Od první minuty kluci nenechali nikoho na pochybách, že by přes Vánoce něco zapomněli ze svého fotbalového umu. Od úvodního zápasu jsme jasně dominovali ve všech herních činnostech ,jak v herních činnostech jednotlivce, tak i v herní činnosti celého mančaftu, kluci se vystřídali na všech postech a bylo jim vcelku jedno, na jakém postu hrají a všichni kluci se zapsali i do střeleckých statistik. Po odehrání všech zápasů a sečtení výsledků bylo jasné, že první letošní turnajové vítězství nám nikdo nevezme a zaslouženě jsme si domů odvezli pohár za první místo. Nejlepším brankářem celého turnaje byl zcela po zásluze vyhlášen náš brankář David Oberreiter a svoji kvalitní fotbalovou premiéru si v solnickém dresu prožil nový borec do naší party Jirka Malý. Klukům děkuji za předvedené kvalitní výkony jak na palubovce, tak i v čase kdy jsme čekali na další zápasy a rodičům za dopravu a povzbuzování na turnaji.

fotogalerie: gajdafotbal.rajce.idnes.cz/6.1.2018_Turnaj_HK_Slavia/