17.02.2018 Chrudim

V sobotu 17.02.2018 jsme se zúčastnili dalšího halového turnaje v Chrudimi, kde byly dvě skupiny po 4 týmech a následně se hrálo o umístění. Hrací doba byla 1x15 minut .

Sestava: Štěpán Hlavsa , Zimmer Daniel, Kunc Petr, Gavula Lukáš, Trnka Tomáš, Strnad Sebastian, Fajstauer Jáchym, Malý Jiří

Zápasy ve skupině

SK Solnice – Slavoj Polná                        4-1   Branky : Gavula 2x, Strnad, Malý

SK Solnice – FC Hradec Králové            2-6   Branky : Gavula, Trnka

SK Solnice – FK Jaroměř                          1-3   Branky:  Trnka

Zápasy o umístění

SK Solnice – Nemošice                            5-1   Branky : Trnka 2x, Gavula 2x, Strnad

SK Solnice –FK Pardubice                       2-6  Branky : Gavula 2x

Ve všech zápasech jsme bohužel dnes působili jako bychom byli poprvé na fotbale, ospale, bez snahy něco vymyslet a vzít zodpovědnost na sebe. To, že se nám fotbalově nedařilo, to se stát může, to nás tento turnaj potkalo, ale je neomluvitelné, že u některých hráčů chyběla touha něco na hřišti předvést a porvat se o míč, dařit se nemusí, to ano, ale aby měli někteří hráči  tento přístup k zápasům je naprosto neomluvitelné a to je to, že je potřeba si uvědomit, že na hřišti a potažmo v kabině je to jedna parta kluků a všichni musí táhnout za jeden provaz. Tady je alespoň vidět, že bez tvrdého tréninku a správného přístupu fotbal na takovýchto turnajích hrát nejde. Celkově jsme skončili na 6 místě. Nejlepším hráčem za SK Solnice byl vyhlášen Jirka Malý. Nejlepším brankářem celého turnaje byl zvolen náš gólman SK Solnice Štěpán Hlavsa.

Rodičům děkuji za dopravu na turnaj a fandění.

Miloš Gajda  - trenér